O nas

Firma PPHU Megi rozpoczęła swoją działalność produkcyjną w 1990 roku i od tego czasu staramy sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów.

Systematycznie uzupełniamy oraz modernizujemy nasz park maszynowy, aby oferowane przez nas skarpety były najwyższej jakości oraz dorównywały obecnym trendom - wszystko to, aby stać się liderem na rynku.

Posiadamy maszyny najnowszej generacji, które umożliwiają nam wyprodukowanie skarpet zgodnie ze specyfikacją Klienta. Dzięki temu z każdym rokiem nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna i kojarzona z wysoką jakością produktów.

Naszym celem jest dostosowywanie się do aktualnych potrzeb naszych Klientów oferując skarpety jak najwyższej jakości w przystępnych cenach rynkowych.

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę różnego rodzaju skarpet w bogatej palecie kolorów i wzorów.

Ponadto istnieje możliwość wyprodukowania skarpet według określonego wzoru na życzenie Klienta.

W naszej ofercie znajdują się skarpety męskie, damskie oraz dziecięce klasyczne, jak również według przeznaczenia.

Wykonanie

Nasze wyroby produkujemy jedynie z najwyższej jakości przędz bawełnianych (czesanej) oraz elastanowych (m.in. Lycra), co zapewnia doskonałe dopasowanie skarpety do stopy, a także elegancki wygląd, sprężystość oraz przewiewność.

Skarpety produkowane są przy użyciu maszyn włoskich firm - cenionych na całym świecie ze względu na swoją precyzyjność. To sprawia, że skarpety wyglądają perfekcyjnie.