Jesteśmy polskim producentem skarpet z własnym zapleczem technologicznym i nowoczesnym parkiem maszynowym, dlatego oprócz bieżącej produkcji możemy z powodzeniem realizować indywidualne zamówienia na skarpetki z własnym nadrukiem. Mogą Państwo zaprojektować autorski wzór, najlepiej w formie mapy bitowej, na podstawie którego wykonamy próbną skarpetkę do akceptacji, a następnie gotową partię produktów. Oferujemy najwyższej jakości skarpety z własnym nadrukiem, ze świetnych i trwałych surowców do wyboru. Mogą Państwo zamówić skarpety z bawełny lub przędzy bambusowej, ze ściągaczem w stopie lub antypoślizgowymi gumkami od spodu. Wszystkie szczegóły są ustalane przed rozpoczęciem produkcji.
Ze względów technicznych minimalna ilość zamówienia to 500 par skarpetek, w tym w kilku rozmiarach czy różnych wersjach kolorystycznych. W przypadku prostszych wzorów istnieje możliwość zamówienia mniejszej ilości. Jesteśmy elastyczni i otwarci na oczekiwania Klienta, dlatego zawsze staramy się wszelkie szczegóły ustalać indywidualnie, aby każde skarpetki na zamówienie prezentowały się tak, jak sobie Państwo życzyli!

Skarpetki na zamówienie z logo firmy

Przyjmujemy zamówienia na skarpetki z logo, które są świetnym gadżetem reklamowym i miłym upominkiem firmowym. Oczywiście przed realizacją ustalamy wszelkie szczegóły: materiał, kolorystykę, model, proporcje, rozmiary itp. Dobrej jakości, trwałe i starannie wykonane skarpety z własnym nadrukiem to idealny pomysł na prezent, a w przypadku uniformów i strojów firmowych skarpetki z logo są eleganckim dopełnieniem wizerunku.
Wszystkie skarpetki na zamówienie naszej produkcji służą wiele sezonów, nie przecierają się, nie dziurawią, znakomicie znoszą wielokrotne pranie, nie pilingują się, są wygodne i zapewniają pełen komfort. Zaufały nam już kluby sportowe, sale zabaw, instytucje publiczne, projektanci mody i wzornictwa oraz firmy z różnych branż, które postawiły na jakość oraz doświadczenie i zamówiły w naszej firmie skarpetki z własnym nadrukiem. Jeśli cenią Państwo kreatywne podejście do projektowania, niezawodność i terminowość, to zapraszamy do kontaktu!

W przypadku zainteresowania ofertą skarpet na zamówienie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 602-231-867