• Więcej za mniej!

Skarpety klasyczne Pasek

9,00 zł
Rabaty ilościowe
Ilość: Cena: Rabat:
min. 3 par 7,50 zł 16%


Program Lojalnościowy: od 2-go zamówienia dodatkowe 5% rabatu!
Warunek: rejestracja konta Klienta przy pierwszym zamówieniu.

Rozmiar
Kolor
Ilość

Klasyczne skarpety męskie prążek, dostępne w kolorze czarnym, granatowym i grafitowym. Stonowany, ponadczasowy model dla wielbicieli tradycyjnych rozwiązań w najlepszym wydaniu.

Prostota i klasyka na co dzień

Oferujemy skarpetki męskie o wyjątkowych walorach, łączące wysoką jakość i nowoczesne wzornictwo. Prezentowany model to klasyka w doskonałej formie, dlatego sprawdzi się znakomicie na co dzień i na okazjonalne wyjścia.

To świetna propozycja dla biznesmenów, urzędników i panów zobowiązanych w pracy do przestrzegania dress code’u. Ponadczasowe kolory z wzorem w dolnej części oraz dyskretnymi paskami przy ściągaczu pasują do garnituru i klasycznych outfitów.

Jakość, która Cię nie zawiedzie

Nasze piękne i starannie wykonane skarpetki garniturowe to przykład jak można połączyć nowoczesne podejście do projektowania, wysoką jakość użytych materiałów i zaawansowaną technologię.

Tworzymy produkty oparte na naturalnym składzie, dlatego otrzymujesz skarpety bawełniane męskie o doskonałych parametrach i nieocenionych właściwościach. Dzięki zastosowaniu bawełny model gwarantuje doskonałą higroskopijność, świetnie wchłania i odparowuje wilgoć oraz zapewnia odpowiednią, zdrową cyrkulację powietrza. Dodatek elastanu zwiększa elastyczność, wytrzymałość i trwałość.

Takie detale jak:

  • - płaski szew,
  • - wzmocnienia na pięcie i palcach,
  • - nieuciskający ściągacz,

sprawiają, że użytkowanie skarpetek jest przyjemne i w pełni komfortowe nawet po wielu godzinach w ciągu dnia.

MEGI

Opis

Bawełna
75%
Poliamid
20%
Elastan
5%